Kurumsal İletişim

Kişisel gelişim, tek noktadan başlayarak adım adım hayatımızın tüm alanlarına sirayet eder ve bir bütün olarak gelişmemizi olanaklı kılar. Bireysel dengesini sağlayan, kendini disipline ve motive edebilmeyi öğrenen kişi yalnızca özel hayatında değil işyerinde de değişen, gelişen ve yükselen bir  grafik çizerek başarıyı yakalayabilir.

Günümüzde firmalar, bu gerçeğin ışığında çalışanlarının kişisel gelişimlerine gereken özeni göstererek kurumsal başarı çıtasını yükseltebilmektedirler

Başarının denge ve mutluluktan geldiğinin bilincinde, çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlamak isteyen kurumlar, 21 Bileklikleri’ni yepyeni bir motivasyon aracı olarak benimsiyorlar.

21 Bileklikleri; çalışanların kariyerlerinde gelişim hedeflerine ulaşmak için bir araç, doğum günlerini kutlamak için kişisel gelişime yönelik bir hediye, kurumların geçirdiği değişimlere çalışanların uyum sağlayabilmeleri için bir yardımcı ya da “kurumsal günler” için bir hediye alternatifi olarak firmalar tarafından tercih edilmektedir.