Tasarımcının Notu

Merhaba,

Sizinle 3 seneye yakın bir süre önce 21 Bileklikleri aracılığıyla tanışmıştık. Bileklikleri ortaya çıkarmamızdaki temel amaç, bilekliklerin kendi motivasyonunu sağlamak isteyen insanlara arkadaşlık etmesiydi. Şimdi ise bilekliklerin felsefesinin daha detaylı anlatılabileceği ve daha çok iletişim kurabileceğimiz bir alan yaratmak istedik : akademi 21.

“ Büyük başarılara küçük adımlarla ulaşılır.“

Akademi 21; gelişmek, yenilenmek ve hatta sıfırdan başlamak isteyen insanlar için yaratıldı. Siz, adım adım kendi yenilenme hikayenizi yaratırken biz de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ilham, bilgi ve pratikleri size sağlayabilmeyi amaçlıyoruz. Hayatın içinde aktif, esnek, keyifli ve dengeli kalmanızı istiyoruz. Çünkü hayat, siz en harika versiyonunuzu yarattığınız zaman başlamayacak. Hayat, sizin adım adım evrilerek ilerlediğiniz bu yaratım sürecinin ta kendisi!

akademi 21’e hoşgeldiniz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  burçin,istanbul.

Dizilerden alınacak 4 hayat dersi!

Dizilerden alınacak 4 hayat dersi!
Dizilerden alınacak hayat dersleri denilince aklınızda ne canlandı bilmiyoruz. Ancak biz beklediğimizden daha eğlenceli ve içi dolu bir konuşma ile karşılaştık. Siz de seyredin ve bize düşüncelerinizi yazın. En çok hangi çıkarımı (yani hayat dersini) kendi hayatınıza alırdınız merak ediyoruz.

Her şeye EVET dediğim sene...

Her şeye EVET dediğim sene...
Shonda Rhimes konuşmasında, hayatındaki tatmin duygusunu kaybettiği bir dönemde, her şeye EVET deme kuralını işletmesiyle yaşadığı içsel dönüşümü anlatıyor. 

Hedefini kendine sakla!

Hedefini kendine sakla!
Siz de “insanlara ne yapacağımı anlatınca nazar değiyor” diyorsanız yalnızca 3dk süren bu video size  de araştırmalara dayanan bilimsel bir açıklama verecek!